Witamy w warsztacie Dzikiej Pszczoły!
Witamy!

 Witamy! 

Nazywamy się Ania i Robb i bardzo nam miło zaprosić Cię do naszego sklepu. Dzika Pszczoła to sklep - projekt, który kiełkował w naszych serach i głowach pełnych pomysłów od dawna. Dzika pszczoła to jakby "dziecko" EtnoWarsztatów dedykowanych dzieciom, młodzieży, każdemu! 

Od ponad 7 lat jesteśmy rodzicami i wiemy jak ważny jest rozwój dziecka poprzez kontakt z naturą, dlatego nasze pomoce edukacyjne wykonujemy z naturalnych surowców, bezpiecznych dla dziecka. Wiemy również jak ważna dla młodszych dzieci jest praca z motoryką małą i sensoryką. Dlatego szczególnie o to dbamy. 

Pomoce wykonujemy samodzielnie w naszym warsztacie. Najpierw sami je wymyślamy, potem je projektujemy a na koniec produkujemy i dopieszczamy szczegóły. 

Nasze pomoce inspirowane są naszym doświadczeniem w pracy z dziećmi, a w szczególności ich edukacją poprzez warsztaty etnograficzne, które od ponad 10 lat prowadzimy na terenie całej Polski. Nasza praca warsztatowa zawsze opierała się również na naszym podróżowaniu po świecie. Dlatego poprzez warsztaty zapoznajemy dzieci z innymi kulturami, tradycjami i ludźmi mieszkającymi w różnych zakątkach świata.

Nie ukrywamy, że dopiero teraz podczas pandemii, gdy warsztatów niestety prowadzimy bardzo niewiele znaleźliśmy czas i przestrzeń by realizować pomysły ukryte od dawna w naszych sercach. 

Książki, które znajdują się w sklepie to książki napisane przez Robba. Ale o tym może napisze sam autor w kolejnym poście :)

Serdecznie zapraszamy! 

Ania i Robb

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl